Punčocháče, punčochy, silonky

logo-silonka 166x210

about

K existenci tohoto e-shopu mě “donutil“ manžel, který je ve světě počítačových sítí jako ryba ve vodě, zatím co já jsem, dle něj, úplný negramota.

Našim prvotním záměrem bylo nabídnout českému trhu chybějící kvalitní punčochové zboží prostřednictvím vybraných obchodů po celé České republice. Bohužel jsem ale narazila na nezájem o zařazení či rozšíření nabídky tohoto zboží ze strany prodejců. Proto po delších debatách a hádkách mi manžel vytvořil e-shop Silonka.cz.

Pravděpodobně vše ale má kořeny již několik let zpátky, kdy jsme se s manželem poznali. Jsme, jak říká on, derivát internetu. Tehdy jsem si podala inzerát, ve kterém jsem hledala někoho na vyjížďky na kole na který mi odpověděl právě on. Tehdy jsem se potkali poprvé. Já na starém kole, bavlněných elasťákách, roztrhaném ale funkčním tričku. On s nagelovanými vlasy, nejnovějším modelem kola a cyklistickém dresu... tehdy při představování jsem mu oznámila: „Ahoj, jmenuji se Milena a sukně zásadně nenosím!“ Z tohoto si můžete udělat obraz, jak to se mnou asi bylo. Jenže můj drahý za těch pár let společného života zapracoval natolik, že jsem začala nosit sukně, začala jsem se zkrátka oblékat jako žena.

A právě tady začal vznikat a realizovat se úmysl nabídnout kvalitní punčochové zboží. Vyzkoušela jsem pár produktů i od Španělského výrobce luxusního a kvalitního punčochového zboží Cecilia de Rafael a na základě zkušeností nejen mých jsem se rozhodla právě pro něj. Postupem času jsem se rozhodla pomalu přidávat další značky a výrobce, které u nás bežně nenajdete, ale kteří jsou zárukou nejlepší kvality a stylu s dlouholetou tradicí. To je případ i italské značky Pierre Mantoux, kterou od konce roku 2013 najdete v našem e-shopu.

Nebojte se vyzkoušet silonky, které nejsou spotřebním zbožím a získejte stejnou zkušenost jako já.

 

Vaše Milena Polášková

 

 

 

Buďte s námi v kontaktu

  • Silonka.cz
  • Horní lán 17, 779 00 Olomouc
  • telephone+420 605 581 717
  • emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.